Gelin makyajına karar verirken 2019 trendlerinden ilham almaya ne dersin? Senin için 2019’un en güzel gelin makyajı örneklerini derledik! Haydi, hemen incele!

Metalik Eyeliner’lı Göz Makyajı

2020 gelinleri ışıl ışıl olacak! Metalik farlar, gümüş eyeliner’lar, parıltılı ojeler 2020 gelin makyajı trendleri nin öne çıkan detayları olma özelliği taşıyor. Sadelikten yana gelinler için de soft pembe tonları, trendler arasındaki yerini aldı. En sade gelin makyajını isteyen gelin adayları için de “yok gibi” makyaj modelleri doğal görünümü zirveye taşıyacak!

Doğal tonlardaki makyajına ışıltı katmak için ince bir şerit şeklinde kullanabileceğin gümüş tonlarında eyeliner’lar badem gözlü gelin adayları için ideal. Parlak göz makyajı özellikle esmer gelinlerde, ten rengiyle oluşacak kontrasttan dolayı çok hoş duracak!


Işıltılı Göz Makyajı

 

Gözleri büyük gelin adaylarının, beyaz ve gümüş tonlarında kullanabileceği sedefli farlar, gözleri daha küçük göstermek için yapılacak makyaj hileleri için de ideal.

Metalik ögelerin de arasında bulunduğu 2020 gelin saçı trendlerine göz atmak istersen şu yazımızı inceleyebilirsin: 2020 Gelin Saçı Trendleri ve Son Moda Gelin Saçları

 


Buğulu Gelin Makyajı
Buğulu – Kırmızı

Klasik gelin makyajının vazgeçilmezi kırmızı ruj, 2019 trendleri arasına mat seçenekleri ile giriyor. Dudak şeklini beğenen ve öne çıkarmak isteyen gelin adaylarının tercihi olacak mat kırmızı rujlar, klasik görünüme iddialı bir hava katıyor.

Kırmızı ruj, klasik makyaj için uygun. Peki sen tarzına göre nasıl bir gelin makyajı yaptırman gerektiğini biliyor musun? Şu testimizi yanıtlayarak tarzına uygun gelin makyajını bulabilirsin: Sana En Uygun Gelin Makyajını SöylüyoruzPembe Tonlarında Gelin Makyajı 

Pembe Tonlarında Gelin Makyajı

2020 gelin makyajı trendleri arasında doğal tonlardaki örnekler de dikkat çekiyor. 2020’un romantik gelin adaylarının tercihi olacak pembe gelin makyajını romantik atkuyruğu modelleri ile çok yakışıyor. Sen de birbirinden şık ve zarif atkuyruğu saç modellerini incelemek istersen şu galerimizdeki modellere göz atabilirsin: Atkuyruğu Gelin Saçı Modelleri